domyKepno.pl

domy BLIŹNIACZE

wiarygodna firma

Działalność gospodarczą prowadzimy od stycznia 1998 r. Historia naszej firmy i wielu zadowolonych klientów udowodniły, że jesteśmy firmą godną zaufania, solidną i wiarygodną, zbudowaną na wielkopolskiej tradycji

domy w cenie mieszkań

Budujemy nie tylko solidne domy, ale również solidne relacje z naszymi Klientami

gwarancja jakości

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi wykonawcami, przy użyciu materiałów które gwarantują wieloletnie, bezproblemowe i energooszczędne użytkowanie budynków.

Zdjęcia osiedla po ukończeniu projektu

DOMY BLIŹNIACZE – OFERTA

OFERTA

Opis domów w zabudowie bliźniaczej:

Do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej: 78,03 m2 oraz 90,55 m2. Wszystkie z własnym podjazdem, wiatą garażową oraz ogrodem. Zlokalizowane w miejscowości Kępno – Baranów (Trakt Napoleoński) w odległości 1,6 km od Kępińskiego Rynku.
Jeśli marzysz o własnym domu ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

DOM W CENIE MIESZKANIA!!!

Nieruchomość deweloperska, Kupujący przy zakupie nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych co ma miejsce przy zakupie nieruchomości z rynku wtórnego!!!

Osiedle kształtem przypomina kwadrat. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się działki niezabudowane, a także zabudowania jednorodzinne. W pobliżu również wiele terenów zielonych. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości dogodny i komfortowy drogą asfaltową publiczną, wydzieloną drogą dla rowerów i pieszych.
Dostępne wszystkie niezbędne media tj.: sieć wodna i kanalizacyjna, energetyczna, gazowa, telekomunikacyjna.
Każdy z segmentów oddzielony od siebie ścianami o grubości 54 cm, zapewniającymi odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. Ściany zewnętrzne/konstrukcyjne wykonane są z bloczków ceramicznych typu POROTHERM o grubości 25 cm ocieplonych izolacją o grubości 15 cm ze styropianu i tynku akrylowego. Ściany wewnętrzne nośne wykonane również z POROTHERMU oraz działowe z cegły dziurawki 12cm. Wewnątrz tynki gipsowe gładkie, pomalowane farbą emulsyjną.

Do wykończeń zewnętrznych i elewacji użyte będą również  elementy dekoracyjne znacznie poprawiające estetykę i bryłę budynku. Konstrukcja dachowa  została ocieplona wełną mineralną o grubości 20 cm  i pokryta dachówką w ciemnym kolorze. Dodatkowo we wszystkich oknach zainstalowano energooszczędną stolarkę PCV.. Okna są dźwiękoszczelne. Zamontowano także drzwi wejściowe: ocieplone oraz wygłuszone.

Nieruchomość położona na geodezyjnie wydzielonej działce, która zostanie ogrodzona płotem panelowym drewniany od strony ogrodu oraz przedziela od strony frontowej w granicach działki. 

Każdy z mieszkańców posiada dostęp do wspólnej drogi dojazdowej, która umożliwia wygodne manewrowanie i parkowanie.
Całość wyróżniać się będzie czytelnym układem urbanistycznym, przygotowaną infrastrukturą drogową oraz pełnym uzbrojeniem. Proponowane rozwiązania zapewniają niskie koszty aranżacji i przyszłej eksploatacji. Budynki wykonane są w oparciu o sprawdzone, „tradycyjne” technologie. Zasadą doboru materiałów była ich energooszczędność, dobra jakość oraz posiadanie niezbędnych atestów. Domy charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na media, potwierdzonym świadectwem energetycznym budynku, wysokim komfortem użytkowania oraz niskim kosztem eksploatacji.

W standardzie domu:

 • wylane posadzki,
 • ściany, otynkowane, wygładzone i pomalowane farbą emulsyjną białą,
 • parapety wewn. z wykonane z konglomeratu marmurowego, parapety zewn. z granitu szkliwionego,
 • w oknach energooszczędna stolarka PCV,
 • zamontowane energooszczędne, ocieplone drzwi wejściowe oraz tarasowe
 • oświetlenie na tarasie i przy wejściu, dodatkowo gniazdo zewn. na tarasie,
 • kran na zewn.(z zaworkiem do zabezpieczenia przed mrozem),
 • ogrodzenia wykonane z elementów panelowych,
 • wykonane wszystkie przyłącza i instalacje:
  • – instalacja elektryczna,
  • – instalacja wodna i kanalizacyjna i przyłącze do miejskiej sieci kanalizacyjnej,
  • – instalacja gazowa do zasilania pieca i kuchenki gazowej w kuchni,
  • – instalacja CO z dwufunkcyjnym, kondensacyjnym piecem gazowym o zamkniętej komorze spalania, grzejniki panelowe,
  • – instalacja antenowa i alarmowa.

W celu uszczegółowienia naszej oferty zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie.
Nota prawna: Informacje dotyczące wizualizacji oraz opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Baranów, zatwierdzonym uchwałą Rady Gminy w Baranów z dnia 18 lutego 2015 r. wydzielony grunt znajduje się w jedn. Bil. 4MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Atrakcyjna lokalizacja!

Usytuowanie osiedla to miejsce spokojne, ale jednocześnie z szybkim dojazdem do dróg krajowych: nr 11 (Poznań – Górny Śląsk) i 39 (Łagiewniki – Kępno). Również w zasięgu kilku minut dojazd do dróg ekspresowych: S8 (Wrocław – Białystok) oraz budowaną S11 (Koszalin – Pyrzowice).

Dla rodziny z dziećmi, jak osób starszych lokalizacja jest idealna – zaledwie kilkaset metrów od miasta powiatowego Kępno (szkoły, przedszkola, szpital – około 1000 m), a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Spokojna i cicha okolica, w bezpośrednim sąsiedztwie nowe zabudowania jednorodzinne oraz tereny zielone.

Dystans do wybranych punktów w Kępnie:
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 – 1,2km
2. Liceum Ogólnokształcące – 1,3km
3. Szkoła Podstawowa nr 1 – 1,3km
4. Przedszkole nr 2 – 1,6km
5. Rynek – 1,5km

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

LOKALIZACJA DZIAŁKI

DOMY BLIŹNIACZE – segmenty

SEGMENT 1

SPRZEDANE

Rzut parteru

Rzut piętra 

Powierzchnia użytkowa budynku: 90,55 (m2)
Powierzchnia całkowita: 103,73 (m2)

DOMY BLIŹNIACZE​ – AKTUALNOŚCI