Strop nad parterem

22 lutego 2019

Strop nad parterem

Podstawowym elementem konstrukcyjnym naszego stropu gęstożebrowego Teriva 1 są belki stropowe kratownicowe, rozmieszczane w rozstawie osiowym co 60 cm oraz pustaki deklowane.
Montaż stropu rozpoczęliśmy od wciągnięcia na mury belek stropowych oraz rozłożenia ich wraz z pustakami

Murowanie ścian

22 lutego 2019

Murowanie ścian

Przed przystąpieniem do wznoszenia ścian fundamentowych wykonaliśmy na ławach poziomą izolację z papy na lepiku.
Ściany fundamentowe zostały wykonane z bloczków betonowych B-6 , izolacje pionowe przeciwwilgociowe wykonane z roztworu asfaltowego na gorąco i dwukrotnie smarowane lepikiem asfaltowym

WYZNACZENIE BUDYNKÓW I ZROBIENIE FUNDAMENTÓW!

22 czerwca 2018

Po wstępnym wyznaczeniu zarysu segmentów usunięcie wierzchniej warstwy gruntu do głębokości górnej powierzchni ławy fundamentowej za pomocą koparko-ładowarki, geodeta wyznaczył linie bazowe dla ścian fundamentowych oraz bazowego punktu wysokościowego. Po czym ławy drutowe wyznaczające narożniki zewnętrzne, ściany fundamentowe i ściany wewnętrzne. Przeniesienie punktów charakterystycznych z ław drutowych do wykopu.

RUSZYŁY PIERWSZE PRACE

5 stycznia 2018

Grudniowe temperatury zachęcają do prac budowlanych.
Wszystkie uzgodnienia, pozwolenia, sprawy formalne mamy za sobą. 
Zaczęliśmy wjazd na działkę z ul. Baranowskiej, nastąpi wykorytowanie warstwy wierzchniej oraz wykonana zostanie pierwsza podbudowa drogi dojazdowej wewnętrznej na przyszłym osiedlu z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.

Lokalizacja osiedla!

28 kwietnia 2017

Dla rodziny z dziećmi, jak osób starszych lokalizacja jest idealna – zaledwie kilkaset metrów od miasta powiatowego Kępno (szkoły, przedszkola, szpital – około 1000 m), a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Spokojna i cicha okolica, w bezpośrednim sąsiedztwie nowe zabudowania jednorodzinne oraz tereny zielone.